Noclegi nad Jeziorem
na Mazurach

noclegi na mazurach, pokoje nad jeziorem

Mazury – Noclegi RELAX

Oferując Noclegi na Mazurach stworzyliśmy kompleksowe miejsce wczasowe i wypoczynkowe zlokalizowane bezpośrednio nad jeziorem, przy tym znajdujące się w najpiękniejszym regionie Polski jakim są Mazury. Mazurski klimat sprzyja odpoczynkowi, szczególnie w połączeniu z aktywna rekreacją, którą ten region oferuje.
Nasz ośrodek wypoczynkowy znajduje się w odległości 100 metrów od brzegu czystego Jeziora Nidzkiego, tuż przy pięknej plaży co stanowi idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu dla miłośników plażowania, kąpieli, sportów wodnych, wędkarzy oraz obcowania bezpośrednio z naturą.

Ruciane Nida – Noclegi RELAX

Zaraz przy plaży znajduje się również urokliwa zatoczka z naszymi pomostami przeznaczonymi do połowów wędkarskich, rekreacji i wypoczynku, oraz cumowania naszego sprzętu wodnego. Teren wraz z obiektami położony jest na cichej, spokojnej ulicy prowadzącej wprost do jeziora oraz plaży. Jednocześnie boczna ulica przy której znajduje się nasz ośrodek wczasowy oddalona jest od centrum Rucianego-Nidy tylko o 500 metrów, gdzie turyści pragnący tłoku ludności i ruchu aglomeracyjnego znajdą liczne bary, restauracje, dyskoteki, porty żeglugi oferujące rejsy statkami oraz liczne porty jachtowe.

Apartament – Noclegi RELAX

Noclegi Relax są obiektem całorocznym, ogrzewanym, urządzonym w wysokim standardzie, nastawionym na profesjonalną obsługę klienta.
Rezerwacje przyjmujemy w każdym dowolnie wybranym okresie w ciągu roku.
Zakres naszych Noclegów na Mazurach rozpoczyna się od wynajmowania pojedynczych pokoi dla klientów indywidualnych czy rodzin z dziećmi a kończy na wynajmowaniu całych domów na wyłączność dla grup zorganizowanych, dużych rodzin czy firm.

Pokoje – Noclegi RELAX

W naszej ofercie znajdują się pokoje 2, 3, 4, 6 osobowych, z czego każdy wyposażony jest w: ładną i czystą łazienkę, TV, WIFI, lodówkę, taras (na każdym komplet mebli ogrodowych), meble wypoczynkowe. Po wcześniejszym uzgodnieniu w wyznaczonych pokojach można zrobić tzw. dostawkę. Każdy pokój ma dostęp do specjalnie wydzielonej, ogólnodostępnej i w pełni wyposażonej kuchni przeznaczonej tylko dla gości.

Domki – Noclegi RELAX

Oferujemy ponadto domy do wynajęcia dla grup. Są to domy na Mazurach o wysokim standardzie, pozwalające zakwaterować w komfortowych warunkach nawet 20 osób. W domach do dyspozycji gości jest przynajmniej kilka komfortowych wieloosobowych pokoi sypialnych z czego każdy wyposażony jest w łazienkę, TV, WIFI, lodówkę, taras. Obok pokoi znajduje się w pełni wyposażona kuchnia ze stołem jadalnym czy też salon wypoczynkowy. Natomiast na dole każdego domu są sale wyposażone w bilard lub inne gry, które mogą być też wykorzystane w celu urządzenia zabawy.

Atrakcje – Noclegi RELAX

Ośrodek jest wyposażony w salkę do ćwiczeń, sauny, jacuzzi, bilard, salę kominkową, grille, altany ogrodowe, własne pomosty, przy których cumują kajaki, łodzie, rowery wodne, jachty, motorówki. Natomiast dla dzieci mamy: huśtawki, , ping pong, piłkarzyki, dart. Teren posesji jest ogrodzony. Parking dla naszych klientów jest bezpłatny, niestrzeżony i niedozorowany. W szczycie sezonu nie gwarantujemy wewnętrznego miejsca parkingowe, może to być parking bezpośrednio przed obiektem. Na plaży jest plac zabaw, boisko do siatkówki, wyznaczone miejsce do biesiadowania z ogniskiem.

Hotel – Noclegi RELAX

Doba hotelowa w naszym obiekcie zaczyna się od godziny 15:00 a kończy się o 11:00, w związku z czym nie opuszczenie pokoju do tej godziny jeśli nie zostało wcześniej uzgodnione z gospodarzami będzie obciążone połową stawki noclegowej. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do 6:00 rano.

Goście z zewnątrz przebywający w naszym obiekcie po godzinie 22:00 muszą być zgłoszeni gospodarzom. W dniu wyjazdu pokój odbierają gospodarze i ewentualne braki lub uszkodzenia będą doliczane do rachunku.

Ośrodek – Noclegi RELAX

Płatności za noclegi klienci zobowiązani są uregulować zaraz po przyjeździe, w wyjątkowych sytuacjach na drugi dzień po przyjeździe. Opłaty są uiszczane za cały zarezerwowany termin pobytu, w przypadku skrócenia tego pobytu kwota przyjęta przez właściciela nie jest zwracana. Pozostałe informacje dotyczące turystyki oraz regulaminu obowiązującego w czasie pobytu znajdują się na tablicach informacyjnych i w informatorach umieszczonych w naszym ośrodku. Tam znajdują się również wizytówki naszego obiektu, które można sobie zachować na przyszłość bądź przekazać znajomym.

Cennik

ATRAKCYJNE CENY, WYSOKI STANDARD, PRECYZJA OBSŁUGI

W sezonie A ceny kształtują się następująco:
od 55 zł / osoba za dobę

W sezonie B ceny kształtują się następująco:
od 45 zł / osoba za dobę

Sezon A : okresy: świąteczne, sylwestrowe, wakacyjne; długie weekendy
Sezon B : pozostałe dni w roku

 

Udzielamy rabatu dla dzieci, stałych klientów i grup zorganizowanych, akceptujemy zwierzęta za dodatkową opłatą. Oferujemy przystępne ceny zależne od długości pobytu, ilości osób dorosłych i dzieci, terminu pobytu (sezonu). Istnieje możliwość negocjacji cen, jest ona zależna od powyższych czynników.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty i nawiązania wzajemnej współpracy niezależnie od pory roku.