Noclegi nad Jeziorem
na Mazurach / Bon Turystyczny

noclegi na mazurach, pokoje nad jeziorem

Mazury – Noclegi RELAX

Oferując Noclegi na Mazurach stworzyliśmy kompleksowy ośrodek, pensjonat wczasowy i wypoczynkowy, idealny na urlop czy wyjazd na weekend, zlokalizowany bezpośrednio nad jeziorem w miejscowości Ruciane Nida, w najpiękniejszym regionie Polski jakim są Mazury. Mazurski klimat, świerze powietrze i czysta woda, sprzyja odpoczynkowi, szczególnie w połączeniu z aktywna rekreacją, wieloma atrakcjami, którą ten region oferuje.
Domki, nasz ośrodek wypoczynkowy, znajdują się w odległości 100 metrów od brzegu czystego Jeziora Nidzkiego, tuż przy pięknej plaży co stanowi idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu w czasie wakacji dla miłośników plażowania, kąpieli, sportów wodnych, jachtów i łodzi motorowych, wędkarzy oraz obcowania bezpośrednio z naturą.

Ruciane Nida – Noclegi RELAX

Zaraz przy plaży znajduje się urokliwa zatoczka z naszymi pomostami przeznaczonymi do połowów wędkarskich, rekreacji i wypoczynku, oraz czarterów  i cumowania naszego sprzętu wodnego. Ośrodek wczasowy wraz z apartamentami położony jest na cichej, spokojnej ulicy prowadzącej wprost do jeziora oraz plaży. Jednocześnie boczna ulica przy której znajdują się apartamenty oddalona jest od centrum Ruciane Nida tylko o 500 metrów, gdzie turyści pragnący tłoku ludności i ruchu aglomeracyjnego znajdą liczne bary, restauracje, dyskoteki, porty żeglugi oferujące rejsy statkami oraz liczne porty dla jachtowów i łodzi motorowych.

Apartament – Noclegi RELAX

Noclegi Relax są pensjonatem całorocznym, apartamenty są ogrzewane, urządzone w wysokim standardzie, nastawionym na profesjonalną obsługę klienta.
Rezerwacje przyjmujemy w każdym dowolnie wybranym okresie w ciągu roku.
Zakres naszych Noclegów na Mazurach rozpoczyna się od wynajmowania pojedynczych pokoi dla klientów indywidualnych czy rodzin z dziećmi a kończy na wynajmowaniu apartamentów, całych domów na wyłączność dla grup zorganizowanych, dużych rodzin czy firm.

Pokoje – Noclegi RELAX

W naszej ofercie znajdują się pokoje noclegowe 2, 3, 4, 6 osobowe, z czego każdy wyposażony jest w: ładną i czystą łazienkę, TV, WIFI, lodówkę, taras (na każdym komplet mebli ogrodowych), meble wypoczynkowe. Po wcześniejszym uzgodnieniu w wyznaczonych pokojach można zrobić tzw. dostawkę. Każdy pokój ma dostęp do specjalnie wydzielonej, ogólnodostępnej i w pełni wyposażonej kuchni przeznaczonej tylko dla gości.

Domki – Noclegi RELAX

Oferujemy ponadto domy do wynajęcia dla grup. Są to apartamenty na Mazurach o wysokim standardzie, pozwalające zakwaterować w komfortowych warunkach nawet 20 osób. W domach do dyspozycji gości jest przynajmniej kilka komfortowych wieloosobowych pokoi sypialnych z czego każdy wyposażony jest w łazienkę, TV, WIFI, lodówkę, taras. Obok pokoi znajduje się w pełni wyposażona kuchnia ze stołem jadalnym czy też salon wypoczynkowy. Natomiast na dole każdego domu są sale wyposażone w bilard lub inne gry, które mogą być też wykorzystane w celu urządzenia zabawy.

Atrakcje – Noclegi RELAX

Ośrodek wczasowy jest wyposażony w salkę do ćwiczeń, sauny, jacuzzi, bilard, salę kominkową, grille, altany ogrodowe, własne pomosty, przy których cumują kajaki, łodzie, rowery wodne, jachty, motorówki. Natomiast dla dzieci mamy: huśtawki, , ping pong, piłkarzyki, dart. Teren pensjonatu jest ogrodzony. Parking dla naszych klientów jest bezpłatny, niestrzeżony i niedozorowany. W szczycie sezonu nie gwarantujemy wewnętrznego miejsca parkingowe, może to być parking bezpośrednio przed obiektem. Na plaży jest plac zabaw, boisko do siatkówki, wyznaczone miejsce do biesiadowania z ogniskiem.

Hotel – Noclegi RELAX

Doba hotelowa w naszym obiekcie zaczyna się od godziny 15:00 a kończy się o 11:00, w związku z czym nie opuszczenie pokoju do tej godziny jeśli nie zostało wcześniej uzgodnione z gospodarzami będzie obciążone połową stawki noclegowej. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do 6:00 rano.

Goście z zewnątrz przebywający w naszym obiekcie po godzinie 22:00 muszą być zgłoszeni gospodarzom. W dniu wyjazdu pokój odbierają gospodarze i ewentualne braki lub uszkodzenia będą doliczane do rachunku.

Ośrodek – Noclegi RELAX

Płatności za wynajem noclegu klienci zobowiązani są uregulować zaraz po przyjeździe, w wyjątkowych sytuacjach na drugi dzień po przyjeździe. Opłaty są uiszczane za cały zarezerwowany termin pobytu, w przypadku skrócenia tego pobytu kwota przyjęta przez właściciela nie jest zwracana. Pozostałe informacje dotyczące turystyki oraz regulaminu obowiązującego w czasie pobytu znajdują się na tablicach informacyjnych i w informatorach umieszczonych w naszym ośrodku wypoczynkowym. Tam znajdują się również wizytówki naszego pensjonatu, które można sobie zachować na przyszłość bądź przekazać znajomym.

Cennik

MOŻLIWA PŁATNOŚĆ PRZY POMOCY BONU TURYSTYCZNEGO

ATRAKCYJNE CENY, WYSOKI STANDARD, PRECYZJA OBSŁUGI

W sezonie A ceny kształtują się następująco:
od 55 zł / osoba za dobę

W sezonie B ceny kształtują się następująco:
od 45 zł / osoba za dobę

Sezon A : okresy: świąteczne, sylwestrowe, wakacyjne; długie weekendy
Sezon B : pozostałe dni w roku

Doba hotelowa w naszym obiekcie zaczyna się od godziny 15:00 a kończy się o 11:00

 

Udzielamy rabatu dla dzieci, stałych klientów i grup zorganizowanych, akceptujemy zwierzęta za dodatkową opłatą. Oferujemy przystępne ceny zależne od długości pobytu, ilości osób dorosłych i dzieci, terminu pobytu (sezonu). Istnieje możliwość negocjacji cen, jest ona zależna od powyższych czynników.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty i nawiązania wzajemnej współpracy niezależnie od pory roku.