Ekojachty RELAX – Geneza

Ekojachty RELAX narodziły się dzięki realizacji operacji o tytule…
czytaj dalej

Czarter / Ekojachty

noclegi na mazurach, pokoje nad jeziorem

Czarter na Mazurach

Czarter Eco jachtów i łodzi motorowych to jedna z wielu możliwości spędzenia wolnego czasu na Mazurach. Jachty czy łodzie motorowe są obiektem zainteresowań coraz większej grupy turystów, szczególnie w kontekście zwiedzania, wypoczynku i rekreacji, ale również  w kontekście uprawiania sportów wodnych, takich jak: wakeboard, narciarstwo wodne, flyboard, czy po prostu zabawy na kołach do holowania. Jednostki motorowodne oferują dużą przestrzeń w środku kabiny przy jednoczesnym braku konieczności posiadania uprawnień sternika motorowodnego, są one określane jako czarter bez patentu.

Czarter Jachtów, Łodzi motorowych
bez patentu

Co roku spragnieni tego typu rekreacji i wypoczynku przyjeżdżają na Mazury, aby wspólnie z rodziną i znajomymi móc poczuć bryzę na swoim ciele i nacieszyć oczy przepięknymi mazurskimi widokami z perspektywy wody. Zauważalny wzrost tego typu jednostek pływających na jeziorach mazurskich, a w głównej mierze fakt, że sporty motorowe to nasza pasja, zachęciły naszą firmę do rozszerzenia naszej oferty noclegowej o wynajmowanie jachtów i łodzi motorowych na Mazurach. W ramach usług oferujemy także jacht z noclegiem, noclegi na jachcie, tzw. houseboat.

noclegi na mazurach, pokoje nad jeziorem
noclegi na mazurach, pokoje nad jeziorem

Ruciane Nida – Ekojachty RELAX

Jeżeli Mazury to Twój cel podróży i myślisz o Eco czarterze jachtu czy łodzi motorowej lub innego sprzętu pływającego to dobrze trafiłeś – to wszystko znajdziesz u nas  – w Noclegach & Ekojachtach RELAX. Nasze ekologiczne jachty i łodzie cumują przy pomostach naszego ośrodka w miasteczku Ruciane Nida, nad Jeziorem Nidzkim, ale nie ma przeciwskazań  by rozpoczęli Państwo swój mazurski rejs w dowolnie wybranym punkcie startowym. Oferowany przez nas sprzęt pływający jest ponadprzeciętnie wyposażony, przetestowany technicznie i sprawdzony na szlakach Wielkich Jezior Mazurskich, oczywiście spełnia również wszelkie standardy bezpieczeństwa i posiada pełne ubezpieczenie.

Mazury – Ekojachty RELAX

Nasze hybrydowe Eco jachty i łodzie kabinowe są wyposażone w moduły (panele) fotowoltaiczne ograniczające konieczność zawijania łodzi do portów w celu ładowania zasilania, czerpią one bowiem energię odnawialną słoneczną. Każda z łodzi jest wyposażona w napęd hybrydowy, na który składają się silnik elektryczny i silnik spalinowy, które to pozwalają eksplorować zwiedzającym urokliwe i dzikie “strefy ciszy” wyznaczone na mazurskich szlakach wodnych, niedostępne do tej pory dla wodniaków motorowodnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu ekologicznych i hybrydowych jachtów, łodzi motorowych bez patentu.

noclegi na mazurach, pokoje nad jeziorem
Ecojachty
Ekologiczny Jacht Motorowy My Boat 23 – Dostępny

Ekologiczny Jacht Motorowy My Boat 23 – Dostępny

Hybrydowe Jachty bez patentu serii - My boat 23 Solar - Dave & PoulEkologiczny Jacht MotorowyTo nowoczesny Eco jacht typu Houseboat, idealny na wszelakie czartery, wyprodukowany w 2021r., zasilany energią słoneczną oraz silnikiem spalinowym i elektrycznym, będący...

Cennik / Informacje

ATRAKCYJNE CENY, WYSOKI STANDARD, PRECYZJA OBSŁUGI

Ceny kształtują się następująco:

 • My Boat 23 Solar od 300 PLN za dobę;
 • Laguna Cruiser 700 od 350 PLN za dobę.

Opłaty dodatkowe:

 • Kaucja za wydanie jachtu w czarter – 1500 PLN;
 • Czarter jednodniowy – dopłata 200%;
 • Czarter dwudniowy – dopłata 100%;
 • Czarter trzydniowy – dopłata 50%;
 • Czarter czterodniowy – dopłata 15%;
 • Oddanie niesklarowanego / nieposprzątanego jachtu – dopłata 200 PLN;
 • Opróżnienie toalety chemicznej przez Armatora – dopłata 200 PLN;
 • Rejs ze sternikiem – dopłata 200 PLN doba + wyżywienie;
 • Dozwolone zwierzę na pokładzie po uzgodnieniu z wynajmującym – dopłata 200 PLN;
 • Niezgłoszone przed czarterem zwierzę na jachcie a ujawnione w trakcie czarteru lub przy zdaniu jachtu – 600 PLN;
 • Nieuzasadnione wezwanie Armatora poza port macierzysty – 2 PLN/1km + jednorazowa opłata dodatkowo 200 PLN.

Uwaga: Wszelkie dodatkowe opłaty należy uregulować u wynajmującego w dniu odbioru jachtu (przed wypłynięciem w rejs). Jedynie dopłaty za oddanie niesklarowanego / nieposprzątanego jachtu oraz opróżnienie toalety chemicznej będą wymagały zapłaty przy zdaniu jachtu lub będą potrącone z kaucji.

Uwaga: W przypadku opóźnienia zwrotu jachtu przez Najemcę z przyczyn leżących po jego stronie, Najemca będzie zobowiązany do zapłaty Wynajmującemu kary umownej w kwocie 100 PLN za każdą rozpoczętą godzinę opóźnienia liczoną po godzinie 10:00 w uzgodnionym dniu zdania jachtu.

Informacje:

 • Odbiór jachtu w godz. 15.00-18.00 w dniu rozpoczęcia czarteru, zdanie maksymalnie do godz. 10.00 w dniu końcowym czarteru;
 • Od 19.06.2021 do 05.09.2021 czartery tej jednostki rozpoczynają się i kończą w sobotę;
 • Jacht wypływający w rejs otrzymuje GRATIS: kartusze gazowe do kuchenki gazowej        ( ilość zależna od długości rejsu), naładowany akumulator, zatankowaną wodę i przygotowane WC chemiczne. Jacht jest wysprzątany i sprawny technicznie;
 • Cumowanie w porcie macierzystym GRATIS;
 • Jacht posiada ubezpieczenie;
 • Zapewniamy serwis na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty i nawiązania wzajemnej współpracy niezależnie od pory roku.